Tento web používá soubory cookies. Díky nim můžeme analyzovat chování návštěvníků našeho webu a vylepšovat jej. Procházením webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies.

ZBOŽÍ S DORUČENÍM DO VÁNOC

ZBOŽÍ S DORUČENÍM DO VÁNOC po ČR ODESÍLÁME NEJPOZDĚJI 21.12.2017.
Dodání přes dopravce GEIS Vám balíček 100% dorazí do Vánoc.
Dodání přes Zásilkovnu objednávky do 18.12.2017 Vám také doručí do Vánoc.
Pokud zvolíte dodání přes Českou poštu, dodání do Vánoc Vám nemůžeme zaručit.
Zboží si také můžete osobně vyzvednout v Kojeticích.

Zavřít
Barevné kartonové cihly Buntbox Colour Bricks, novinka v našem e-shopu. Cihly jsou vyrobené v Německu z lehkého, ale mimořádně pevného recyklovaného kartonu.
Kruhový koberec vyrábíme ve dvou tloušťkách – 8 a 16 mm. Průměr celého kruhu je 169 cm, střed se skládá ze čtyř čtverců s rozměry 62 x 62 cm. Balení obsahuje 20 dílů.

Pěnový nábytek pro nejmenší

Přidal   Aktuality zobrazení (435)
Představujeme vám stoleček a židličku z pěnového polyethylenu. Nemají žádné ostré hrany a díky použitému materiálu nehrozí žádné modřiny, okopané palečky ani boule na hlavě.
Pěnové puzzle má spoustu využití. Když je miminko malé, můžete ho na něj pokládat. Miminko bude ležet na měkké a krásně teplé podložce, která ho díky své barevnosti a pestrosti také zabaví.

Multifunkční koberec MAXI ČÍSLA

Přidal   Aktuality zobrazení (471)
Multifunkční koberec MAXI ČÍSLA. Koberec obsahuje 12 dílků : čísla od 0 do 10 a jeden díl pro vytváření čísel v digitální podobě, znaménka +, -, =.
Teď si můžete sami a snadno připravit návrh koberce pro dětský pokoj nebo hrací koutek.
  • 1
  • 2
Showing 1 to 6 of 8 (1 Pages)
-->